Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Fitness/Motionscenter Fitnesscenter |
| Børnevenlig Tremmesenge/vugger Spillerum | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium ligger i Tulum og tilbyder indkvartering med en sauna. Stedet tilbyder en bekvem beliggenhed inden for 3 km fra Playa Paraíso.
Laguna Kaan Luum er ca. 10 minutters kørsel væk. Der er 20 minutters gang til Tulums centrum. Restaurante Bejuco og Chacabar ligger 600m fra feriehus. Du kan komme til De Arkæologiske Udgravninger i Tulum om få minutter i bil.
Gæster er velkommen til at bruge 2 badeværelser.
- Lokale seværdigheder
- Diving Cenotes dive center1796 km
- MiNiAtUrE art Gallery1791 km
- Caleta Tankha Playa1513 km
- Dos Aguas Park1618 km
- Terreno Expoferia1350 km
- Mixik1794 km
- Fresh Market346 km
- Jungle Apartments1833 km
- Laguna Kaan Luum1780 km
- Santa madre de Guadalupe1557 km
- Lufthavne
- Playa del Carmen lufthavn65 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
- Elevator
Måltider og drinks
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Sauna
- Fitnesscenter
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- CD-afspiller
- Tremmesenge/vugger
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Playa del Carmen fra Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa?
Der er 65 km mellem Playa del Carmen og Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa er 196$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa?
Private Jungle View Balcony Stay In Aldea Premium villa accepterer betalingsmetoder som Diners Club, Maestro og Carte Blanche.